Kuzey Kıbrıs
Mobil Destek
0532 406 88 88
Ukash Skype  Skype: ukashtr.com
Ukash Canlı Yardım ve Destek Hattı

Paykasa nedir?

E-pin sistemi olan paykasa ve astropay kartlarını satın almak çok kolay. Hemen astropay ve paykasa almak için bizimle canlı yardım butonumuzdan skype adresimizden yada telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz kıbrıs üzerinden faaliyet göstermektedir.

E-pin olan astropay ve paykasa satın almak artık çok kolay.

Bizimle aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

- Skype kullanıyorsanız ukashtr.com olarak aratınız ve ekleyiniz.
- Telefon ile iletişim için 0532 406 88 88 numarayı arayabilirsiniz.
- Canlı yardımı kullanarak hızlı iletişim için sitemizin üst sağ ve alt sağ bölümlerinde bulunan canlı yardım butonuna basabilirsiniz..

Paykasa ve Astropay almak istiyorsanız ilk aşama bizimle iletişime geçmeniz ve hesap bilgilerimizi almanızdır. Hesap bilgilerimiz güvenlik nedeniyle SMS olarak telefon numaranıza iletilmektedir.

İnternet üzerinden havale/eft yapabilirsiniz. EFT farklı bankalar arası para transferi olup sadece iş günlerinde mesai saatleri içinde gerçekleşmektedir.

Banka hesabınız yoksa bankamatiklerden kartsız işlem yapabilirsiniz. Hatırlatmalıyız ki bazı bankamatiklerde kesinti olabilmektedir, bu nedenle olabildiğince kesinti yapmayan bankamatikleri tercih etmenizde fayda vardır.

Bankamatiklerin kesinti ücretleri değişkenlik gösterir ve en az 5 TL olup 10 TL kesen bankalarda vardır. Bu kesintiler siz değerli müşterilerimize ait olduğundan almak istediğiniz pin miktarının satış tutarının üzerine ekleyerek işlem yapmalısınız.

Hesap bilgimizi aldıkran sonra ödeme yapıp bizimle tekrar iletişime geçmelisiniz ve ödeme bildirimi yapmalısınız. Hangi bankadan hangi isimden kaç TL yatırdığınızı müşteri temsilcimize iletmelisiniz. İşlem detaylarının sizden isteneceğini lütfen unutmayınız ve kartsız işlemlerde makbuzunuzu saklayınız. Size sorulacak sorular işlem güvenliği ve kişiyi doğrulama nedeniyle olacaktır.

Ödeme bildiriminizin ardından işlem yaptığınız bankada ki hesabımızı kontrol edilip size pin numaranız SMS olarak iletiliyor. Kontrol işlemi bize bildirim yapmanızın ardından 2 dakika kadar sürmektedir ve o sürede canlı yardımda, skype hattında bekleyebilirsiniz.

Size iletilen pin numarası ana merkezin sisteminden otomatik üretilmektedir ve size ieltildikten sonra 1 yıl geçerliliği vardır. Pin numaralarında hata veya sorun kesinlikle yaşanmaz.

Canlı yardım ekibimiz pin numaranızı aldıktan sonra da sizin yanınızdadır. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizimle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve şirketimiz üzerinden aldığınız tüm pin numaralarını sitemizde bulunan KULLANIM ŞARTLARI na ve YASAL UYARI lara uygun kullanacağınızı kabul edersiniz, Türkiye'de yaşayan müşterilerimiz Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmanız gerekmektedir, şirketimiz bu yönde hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ
Veysi Saltuk
Tüm alışverişlerimi internet üzerinden yapıyorum ve epin kullanarak ödemelerimi g&uum...
Harun BOZDİRİK
Hizli hizmet veriyorsunuz, arada uyumayi deneyin :) ne zaman yazsam hemen cevap yaziyorsunuz. ...
İbrahim ŞEN
Arkadaşlar hem epin satın almada hemde epin bozdurmada hiçbir sıkıntı yaşamadım. ...