Kuzey Kıbrıs
Mobil Destek
0532 406 88 88
Ukash Skype  Skype: ukashtr.com
Ukash Canlı Yardım ve Destek Hattı

Yasal Uyarı

UkashTR.com; Kıbrıs'ta faaliyettedir.

Şirketimizden yapacağınız her e-pin alımında aşağıdaki kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

E-pin Kullanımı
E-pin sayısal değerlerden oluşan bir ödeme sistemidir. Bu sistem doğrultusunda internet üzerinde e-pin ile ödeme kabul eden sitelere kolay, hızlı ve anonim para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
E-pin kullanımının takibi; ana merkezin sistemi desteklemediği için mümkün değildir. Bu nedenle şirketimizden e-pin numarasını aldığınızda hangi sitede kullanacağınız tamamen kendi sorumluluğunuzda olacaktır ve olmaktadır. Ön ödemeli kart sisteminin adı astropay ve paykasa olarak tabir edilmektedir.
Şirketimizden aldığınız e-pin numaralarını amacı dışında kullanmayın. Eğer Türkiye de ön ödemeli kart pin numarasını kullanacaksanız; Türkiye yasa ve kanunları çerçevesinde kullanmalısınız. Türkiye üzerinden erişim engeli olan sitelere farklı yollarla erişmeniz ve ön ödemeli kart pin numarasını o sitede kullanmanız sonucunda oluşabilecek, doğacak hukuki/yasal sorunlardan kullanıcı olarak sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Bu tür durumda şirketimiz (bundan sonra ŞİRKET olarak anılacaktır) sorumlu tutulamaz.
Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Örneğin, hizmetlerimize müdahale etmeyin veya talimatların dışında başka bir yöntemle erişmeye çalışmayın. Hizmetlerimizi yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız halinde tarafınıza hizmet verilmesi durdurulabilir.
Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak iletişim adresinize duyurular, iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz.

E-pin Sistemi
UkashTR; E-pin Sistemleri altında hizmet vermektedir. Astropay ve Paykasa bu sisteme dahildir.
E-pin Sistemi ile internet üzerinden hızlı, kolay ve anonim ödeme yapabilir, kredi kartınıza ihtiyaç duymadan güvenli işlem gerçekleştirebilirsiniz.
E-pin Sistemi sadece internet üzerinden ödeme yöntemi olarak kullanılabilir. 3. şahıslara ödeme yapmak için ve yasa dışı işlemlerde kullanmayınız.

Güvenlik ve Gizlilik
Şirketimiz ŞİRKET e bağlı hizmet veren UkashTR.com sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler kişiye özel işlemlerdir ve 3. Şahıslar tarafından görülemez.
Hesap bilgilerimiz şirketimize ait olduğundan kesinlikle 3. Şahıslara hesap bilgilerimizi iletmeyiniz. İletmeniz durumunda 3. şahısların sizin yerinize veya sizin adınızdan bizimle iletişime geçme ihtimali ve bu doğrultuda para kaybetme riskiniz doğar. Hesap bilgilerimizi kimseyle paylaşmayacağınızı taahhüt etmiş bulunmaktasınız. Aksi durumda sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmiş bulunmaktasınız.
Bilgisayarınızın güvenliği size aittir ve bilgisayarınızda bulunan bir virüs sonucunda şirketimiz üzerinden sizin adınıza iletişime geçilmesi durumunda yaşayacağınız para kaybından şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bilgisayarınızın güvenliğini virüs programlarıyla sağlamalısınız ve programları sürekli güncel tutmalısınız.
Şirketimiz bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayacağından dolayı tarafınıza bizim adımızdan farklı kanallarla iletişime geçilmez. Bu tür durum yaşanırsa bilgi paylaşımında kesinlikle bulunmayınız. Bizimle iletişim kurarak durumu derhal bildiriniz.

Hukuki Sorumluluk
Şirketimizden alınan pin numaralarının kullanılacağı sitede ki kurallara uymak sizin sorumluluğunuzdadır. Yaş sınırı, yasal sorumluluklar gibi konularda aksi bir durum yaşanırsa bu durumdan şirketimiz sorumlu tutulamaz ve tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul edersiniz.
Şirketimiz tarafından Türkiye de ikamet eden kullanıcılara sunulan hizmet (Astropay ve Paykasa kodu) ile 9337 sayılı Kabahatler Kanunu’nda kabahat ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nda suç olarak vasıflandırılan işlemler tesis edilemez. Bu hizmet(E-pin olan astropay ve paykasa kodu), hiçbir şans oyunu/bahis/kumar sitesinde kullanılamaz, ön ödeme isteyen kişilerle paylaşılamaz, e-posta/sms/telefon/posta/faks yoluyla bir başkasına gönderilemez. Aksine davranışta bulunanlar, şirketimiz ŞİRKET i herhangi şekilde sorumlu tutamaz.

Hizmetlerde Değişiklik ve Kaldırılma
Şirketimizin; vermiş olduğu hizmetlerde değişiklik yapma, özellik ekleme veya kaldırma, hizmeti tamamen kullanımdan kaldırma veya hizmeti tamamen durdurma hakkı vardır.
Kullanıcı olarak istediğiniz zaman şirketimizden hizmet (E-pin astropay ve paykasa kodu) almayı bırakabilirsiniz. Şirketimiz; kullanıcıya hizmet vermeme hakkına sahiptir ve gerekli durumlarda, kullanım şartlarını ihlal eden durumlar tespit edildiğinde kullanıcıya hizmet vermeyi durdurabilir.

Şirketimiz Tarafından Reddedilen Sorumluluklar
ŞİRKET hiçbir belirli vaatte bulunmamaktadır. Örneğin hizmetler içerisinde yer alan kod içeriği, bir başka E-pin Sistemi bünyesinden çekilerek size sunulmuş ise bunun güvenilirliği, kullanılabilirliği veya ihtiyaçlarınızı karşılaması hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Hizmetleri bir başka web sitesi üzerinden aynen aktarabiliriz.
ŞİRKET sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Şirketimizin verdiği hizmetlerden doğan sorumluluklar
Yasaların izin verdiği durumlarda, ŞİRKET kaybedilen kârlardan, gelirlerden veya verilerden; mali kayıplardan veya dolaylı, özel, arızi, cezai zarar veya tazminatlardan sorumlu tutulamaz. ŞİRKET hiçbir durumda, öngörülebilir olmayan hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.
İş bu şartlarla ilgili her türlü anlaşmazlıklardan ötürü Kıbrıs mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Hem ŞİRKET hem de siz, bu mahkemelerin yargı yetkisini kabul etmektesiniz.
Eğer 16 yaşından küçükseniz ve bu Hizmet Sözleşmesini anlamadıysanız, size açıklaması için sorumlu bir yetişkinden yardım isteyin ve bu sitede herhangi bir işlem yapmayınız.

Şirketimizin işlemde ki pozisyonu
Şirketimiz ŞİRKET E-pin satışı işlemlerinde sadece hizmet kısmında yer almaktadır.
Ana merkezin üretimini yaptığı e-pin ana merkezden alınıp müşteriye iletilme aşamasında yer almaktadır.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ
Veysi Saltuk
Tüm alışverişlerimi internet üzerinden yapıyorum ve epin kullanarak ödemelerimi g&uum...
Harun BOZDİRİK
Hizli hizmet veriyorsunuz, arada uyumayi deneyin :) ne zaman yazsam hemen cevap yaziyorsunuz. ...
İbrahim ŞEN
Arkadaşlar hem epin satın almada hemde epin bozdurmada hiçbir sıkıntı yaşamadım. ...